Фотошкола VIVAT відкрилася в квітні 2010-го і за дуже короткий термін вибилася в лідери серед фотошкіл для фотографів-початківців. Це сталося через те, що ми відразу визначили напрям і розставили пріоритети. Наша головна мета була і залишається - передати накопичені знання, а не заробити гроші. Ми прийняли рішення, що групи завжди будуть запускатися за розкладом, не залежно від кількості учасників. Ми ніколи не чекаємо, поки збереться повна група, як це роблять в інших фотошколах. Ми працюємо з будь-якою кількістю учасників. Але, парадокс полягає в тому, що в 90% випадків, групи переповнені. І навіть у літній період, в період відпусток, наша фотошкола працює без перерви, навчая початківців основам фотографії. Але ми не знали, що влітку фотошколи і різні фотокурси не працюють, поки нам про це не розповів телеканал BUSINESS. Виявилося, що тільки у нас в той час були відкриті двері посеред літа, та ще й з повністю сформованою групою. Саме наша фотошкола потрапила в об'єктиви камер і був знятий сюжет для телебачення. Так само ми привертали увагу інших ЗМІ та різних інтернет видань.

Популярність фотошколи обумовлена ​​декількома факторами. Звичайно ж, наша заслуга в цьому теж є, але більше за все в нашу популярність внесли наші учні і випускники. Саме вони розповідають про нас, вони рекомендують нас, вони завжди з нами. Це вони кажуть, що ми з любов'ю і майстерністю ставимося до своєї справи, що ми допомагаємо навіть після закінчення курсу. Що наш відомий «ЧАРІВНИЙ стусан» працює і надовго. А їх успіхи говорять про нашу роботу найкраще.

 

Серед наших випускників є вже дуже відомі фотографи, як в Україні, так і за кордоном. Багато з них працюють з престижними виданнями та агентствами. У когось вже є свої фотостудії і навіть фотошколи. Ми дуже пишаємося своїми учнями і всіляко їх підтримуємо. Для нас велика честь бути причетними до їх творчого життя. Дуже приємно усвідомлювати, що свої перші кроки до успіху вони зробили разом з фотошколою VIVAT.

Познайомившись з нами ближче, ви дізнаєтеся безліч історій про наших учнів і про те, як у них змінилося життя, прийшовши до нас на навчання.

 

Наша фотошкола, це не просто "експозиція", "композиція" та лекції на тему фото, це в першу чергу перепрошивання свідомості, це зміни в житті і нові знайомі, які, як правило, стають друзями на довгі роки. Ми не тільки навчаємо фотографувати, але показуємо, яким може бути життя в творчості. Ми вчимо любити себе, поважати і цінувати свої таланти і, тим більше, надбання.

 

У фотошколі викладають професійні діючі фотографи з багаторічним стажем, які самі продовжують удосконалювати свої навички щодня. У кожного з них свій напрямок, в якому він розбирається найкраще, і це дає нам перевагу. Студенти отримують більше актуальної інформації c різних сторін. Це позитивно впливає на процес навчання. Ми не ллємо воду, не розповідаємо історію та філософію фотографії - все це треба вивчати набагато пізніше.

Ми вчимо фотографувати!

 

Постійно покращуючи і удосконалюючи наш фотокурс ми створили унікальну програму, в якій гармонійно поєднується теорія і практика. Саме такий підхід дає можливість вже на першому занятті керувати камерою, а на другому вже почати фотографувати усвідомлено, використовуючи ручні налаштування фотоапарата. А до кінця курсу, деякі примудряються навіть заробляти гроші за свої фотосесії.

 

НАШІ ЦІЛІ.

Перша. Ми хочемо, щоб якомога більше людей були залучені в світ фотомистецтва і могли використовувати можливості сучасних фотокамер для реалізації своїх творчих потреб і для свого самовираження.

 

Друга. Ми хочемо залишити свій слід в житті. Наш слід - це спадщина у вигляді успішних учнів. Тому, в першу чергу ми самі зацікавлені в тому, щоб навчити вас найкращим чином.

 

І на останок. Для нас буде великою честю стати для вас наставниками і провідниками в світ мистецтва. Це велика відповідальність і ми готові брати її на себе, якщо ви дозволите нам допомогти сформувати надійний фундамент для успішного старту.

Ми віримо, що кожна людина талановита, і ми знаємо, як розкривати ці таланти.

 

Фотошкола VIVAT.