ОТЗЫВЫ СТУДЕНТОВ

стилистика и орфография сохранены в оригинале

gallery/20200208_006

Наталія Чечина-Дмитерко

Дуже дякую Рвачову Роману за цікавий курс, за набуття навичок фотографування, за відкриття для нас учнів нового бачення світу фотографії.

Дякую Андрію Римаренко за доброзичливе цікаве, насичене прикладами подання матеріалу. Сподіваюсь на подальше навчання.
Успіхів вашій школі! VIVAT!

gallery/20200208_005

Дмитро Черніков

Мені дуже  сподобалось. Я зрозумів як правильно налаштовувати камеру в різних ситуаціях, та що за що відповідає. Буду  далі розвиватися в цьому  напрямку фотографі.

gallery/20200208_002

Наталія Дараган

Перший крок до мрії, стати фотографом я зробила. Завдяки базовому курсу в фотошколі Vivat. Я щиро вдячна, що додали впевненості і надихнули мене й надалі розвиватись в сфері фотографії. Всі знання які я прагнула отримати з цього курсу - я отримала, і навіть більше =) Бажаю Роману Рвачову і Андрію Римаренку Великих успіхів в вашій справі.

gallery/20200307_001

Олександр Яковишин

Превосходный курс, уйма положительных впечатлений, получил больше, чем ожидал.

Что есть кнопка авто фото на фотоаппарате забыл раз и навсегда. Очень доходчиво без лишней воды объясняли и показывали, что предела в искусстве фотографа нету.

С курса для себя взял что предела в этом нету, нужно пробовать, не бояться, развиваться, и впечатлять окружающих новыми и интересными фотографиями.

gallery/20200307_004

Ніна Самохатко

Щиро вдячна Роману і Андрію за навчання. Ви здійснили мої давні мрії про підвищення рівня володіння моєю камерою. У фотошколі я отримала відповіді на безліч питань, які мене цікавили, як фотографа, що працювала лише з використанням автоматичного режиму зйомки. Тепер я буду працювати з ручними режимами налаштувань, зі штативом, зі світлом. Супер!

gallery/20200307_003

Ірина Сторощук

Очень рада тому, что выбрала эту фотошколу. Мои снимки стали продуманней и качественней. Ребята заряжают энтузиазмом, энергией и практикой. Большая благодарность Роману и Андрею за их профессионализм, подход к работе и юмор!♥