ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

стилістика і орфографія збережені в оригіналі

Чернюшок Лора

Курси справді цікаві, гарне подання матеріалу та багато цікавої інформації!

Мені дуже сподобалось, але особисто для мене краще займатись очно, тому буду з нетерпінням чекати міні-практики!!!

Анастасія Гіль

Я, надзвичайно щаслива, що стала ученицею  школи VIVAT онлайн -курсу "Базовий". Уроки були дуже цікавими і повчальними. Роман, як  учитель просто - супер, уміє похвалити і уміє посварити. За це йому величезне ДЯКУЮ. Із задоволенням дивилася онлайн - уроки, перечитувала конспект, а потім охоче виконувала домашнє завдання, чекала на розбір  домашнього завдання де керівник вказував на помилки і говорив над чим потрібно працювати. Романе, я Вам, надзвичайно  вдячна. 

Бажаю школі  VIVAT  подальшого  розвитку, процвітання і звичайно ж активних  учнів. Я,  впевнена, що будуть курси на яких, я знову буду присутня. Так що, до зустрічі на інших уроках. Була рада знайомству з усіма учнями групи. Прекрасних усім знімків!

Олексій Нікіпорець

Очень благодарен преподавателю фотошколы VIVAT, Роману Рвачеву. Он сумел создать неповторимую, дружественную и творческую атмосферу, которая побуждала двигаться вперед, становиться лучшим, превосходить самого себя. Материал преподносится грамотно, ярко, эффектно. 

Такие знания не почерпнешь самостоятельно, не разберешься, что к чему, а Роман преподносил свой личный опыт и знания не задумываясь делился ими. От курсов у меня осталось море положительных эмоций, знаний.

Ольга Шилінцева

Фотошкола Vivat это отличное место для обучения и для развития своих талантов. Благодаря мастерству Романа начинаешь смотреть другими глазами на окружающий мир, учишься замечать такие вещи, мимо которых ранее просто проходил. Спасибо большое за вдохновение, за веру в свои силы, за интересное обучение, и доступный материал. Именно в фотошколе Vivat чувствуешь себя не просто студентом, а членом огромного братства, членом большой семьи. Спасибо большое за знания, за уроки,за строгость и справедливость.

Обещаю не останавливаться на достигнутом, я обязательно вернусь ещё.

Аліна Шевченко

Спасибо за очень полезное, интересное и содержательное обучение. Много разной информации в одном курсе. Я получила много новых знаний и благодаря Вам смогла определится с направлением. Жду с нетерпением МК и следующих курсов. Спасибки

Паутов Олег

Курс лекцій сподобався. Було цікаво і захоплююче. Доступно для розуміння. 

З'явилося бажання вивчати самостійно мистецтво фотографії.

Ольга Дубатовк

Я дуже вдячна фотошколі Vivat і нашому викладачу Роману за знання, які отримала протягом навчання. За доступність інформації, за натхнення,за терпіння) Це був мій перший крок в фотографії , і тепер я знаю точно ,що нарешті знайшла ту справу, якою хочу займатись) 

дякую вам) 

Марія Каньшина

Добрий день, хочу вам подякувати за  курс "Перші кроки до майстерності". До цього я взагалі нічого не знала про камери та як їх налаштовувати, про експозицію та інші деталі. Тому курс видався для мене першим знайомством з мистецтвом фотографії, до речі дуже приємним знайомством, яке потім я хочу ввести на постійну основу. Завдяки вам, Романе, я змогла зрозуміти як регулювати баланс білого, ісо, діафрагму та витримку (дивилася на ютубі багато роликів щодо цього, але не змогла до кінця опанувати сенс). Дуже корисними мені ще далися поради щодо фотобізнесу. І взагалі, для мене зробити цей крок до світу фотографії - це вже початок, і далі я хочу і буду розвиватися. Одне з бажань та цілей - робити дійсно цікаві художні фото. Зараз у мене мало досвіду в цій галузі, але я вірю в принцип, що все приходить з часом. Головне йти до мети. ВАМ ще раз дякую за нові навички та мотивацію розвиватися далі!

Альона Недвига

Хочу подякувати велике викладачу школи Vivat Роману, за цей курс. Знаєте, була і на інших курсах, вони були нудними, однотонними, ніякої конкретики, не хотілось слухати і продовжувати дальше. 

А тут! Настільки все було, класно, цікаво, дуже багато корисної інформації, і це онлайн, я тільки представити можу яку інформацію ми можемо отримати в студії на практиці. 

Це дуже хороший курс для фотографів  початківців, або для тих хто просто хоче добре знати свою техніку.

Я раніше і сама не знала що камера має стільки функцій, що нею можна фотографувати гарно, без додаткових "гаджетів", а за настройки її а взагалі мовчу!), фотографувала як то кажуть "пальцем в небо" а потім годинами сиділа в Lightroom щоб якось придати гарний вигляд тім фото. А завдяки фотошколі я навчилась фотографувати так, що в результаті і обробляти нічого, (може деякі міні корекції) бо фотки виходять набагато кращими! 

Ціла купа корисної інформації,  прикладів а це дуже добре, конкретно і без мила!, а уроки проходили атмосферно, тепло, і класно!

Дякую Вам за все!)

п.с. Хочу ще сказати велике спасибі моїй мамі, яка повірила в мене підтримала, і заставила піти мене на цей курс, і я жодного разу не пошкодувала!) ДЯКУЮ!

Тетяна Клічук

Щиро вдячна Роману Рвачову за навчання, курс був дуже інформативним, все було доступно і зрозуміло, я получила багато корисної інформації

Олена Мерцалова

Базовый курс "Первые шаги к мастерству" показался мне очень легким и интересным (несмотря на длительность занятий) 2,5 часа было сложно высидеть, но обаятельность Романа спасала ситуацию. Полученные навыки с восторгом применяю на практике, взгляд на Мир однозначно поменялся. Не собираюсь останавливаться на достигнутом и дальше улучшать свои знания.

Роману желаю успеха и довольных студентов! 

Ірина Мисюра

Хочу вам подякувати за курс. До цього я взагалі нічого не знала про камери та як їх налаштовувати. Дуже приємним знайомством, яке потім я хочу ввести на постійну основу. Завдяки вам, Романе, я змогла зрозуміти як регулювати баланс білого, ісо, діафрагму та витримку. Зйомка предметів це дуже цікаво і захоплюючи. Також дуже корисними мені ще далися поради щодо фотобізнесу. І взагалі, для мене, зробити цей крок до світу фотографії - це вже початок, і далі я хочу і буду розвиватися. Зараз у мене мало досвіду в цій галузі, але я вірю в принцип, що все приходить з часом. Головне йти до мети і не опускати руки, навчатись і ще раз навчатись. Вам ще раз щиро дякую за нові навички та мотивації.

Аліна Мокій

В першу чергу хочу почати з найголовнішого для мене- атмосфери. Вона була неймовірна, така спокійна, затишна, "домашня", інформація сприймалась на ура! До речі, про інформацію, подавалась вона чудово, зрозуміло і дуже цікаво, я була реально зацікавлена кожним словом, все було максимально доступно та зрозуміло. Навіть фотографу зі стажем було що послухати та взяти на замітку для себе. Справді цікавий та інформативний курс. Ви найкращі! 

Анна Кравець

Спасибо большое Фотошколе Виват и прекрасному преподавателю Роману. Все было понятно, хорошо и внятно рассказано. Также критика очень точная и конструктивная. Сразу понимаешь свои ошибки. Буду искать больше времени для развития в фотографии, после курса очень хочу чем больше практиковаться. К сожалению, не смогла попасть на последний урок, по причине работы, но все пересмотрела. 

Роман, с тобой очень приятно работать с первых минут, хорошо располагаешь людей возле себя, спасибо. 

Самчук Тамара

Так, це був дійсно перший крок до майстерності. Базові знання для подальшого розвитку. Дякую Роману за прямолінійність і критику -це трохи вибивало із зони комфорту, допомагало реально оцінити свої роботи, та роботи інших.

Дар'я Галайчук

На курсе было много полезной информации. Самые базовые темы, без которых дальнейшего развития не будет. Теперь я не просто бездумно нажимаю на кнопки фотоаппарат, а понимаю, что влияет на результат. Это отличный старт для тех, кто хочет заниматься фотографией. Опыт и навыки приходят во время работы, так что нужно продолжать пробовать, наращивать знания. И каждый сможет достичь своей цели!

Віта Шаленборг

Очень благодарна за данную вами первую ступень в искусстве фотографии. Основы - одна из самых важных тем которую вам удалось доступно донести. Благодарю.

Юлія Гуменна

Моя вдячність, Романе, за зрозуміле пояснення курсу. Ви надихаєте, надаєте впевненості та мотивуєте! Це так важливо для починаючих фотографів. Маю наміри зустрітися ще!

Ганна Костенко

Роман, спасибо за прекрасный курс, который приоткрыл нам дверь, в мир фотографии. Вы замечательный преподаватель, умеете найти к каждому подход, объяснить все доступным для каждого языком. А сколько труда и времени, вложено в конспекты, видео уроки, которые уже сами по себе, приносят эстетическое наслаждение и желание двигаться дальше к поставленной цели) Хочу выразить вам свою благодарность за ваш труд и желаю, неиссякаемого вдохновения. С нетерпением жду новых уроков.

Лілія Івасюк

Очень довольна онлайн курсом! Роман очень интересно, четко и ясно объясняет все основы! Конструктивная критика, все по делу! Очень понравился разбор фотографий (моих и других учащихся)! Я всем довольна! Ещё один огромный плюс - домашняя работа (опробовать пройденный материал в деле самостоятельно и получить на него отзыв) это круто и весьма полезно для закрепления информации не только в голове, но и в руках! Спасибо школе Vivat и Роману Рвачеву за возможность дистанционного обучения и за курс

Зоя Ременюк

Підписуючись на курс мною керував імпульс і банальне бажання зрозуміти техніку, але і у думках не було побачити і відчути більше, ніж просто витримка, діафрагма .... Я побачила інший світ через об'єктив камери, інше вираження суті, ніж звичні шаблони. Ви, пане Романе, змогли донести глибину фотографій і можливості професії фотографа. Величезне ДЯКУЮ за пройдений час із нами, за терпіння, за знання і насправді класний курс. Хоча на даний час я не претендую на професію фотограф... але я маю перші кроки, завдяки вам, для вираження власного світу. Дякую.

Соломія Юревич

Купити цей курс було дуже вдалим рішенням :) Він чудово охоплює базові теми, які допоможуть в подальшому самостійно практикуватись і вивчати фотосправу. Звичайно, карантин вніс свої корективи, і сидіти перед комп’ютером не так цікаво, як би було в студії, але і тут є плюси: відео завжди можна перемотати, сповільнити, пришвидшити чи переглянути знову. Загалом, я задоволена!

Наталія Габровська

14 грудня вночі я вирішила, що хочу навчитися фотографувати своїх дітей гарно. Переглянувши  деякі профілі в інстаграм за хештегом, пов’язаним з навчанням фото, мені підтягнулась таргетна реклама про курс для початківців школи “ Vivat”.

І вже 15 грудня пан Роман допомагав мені обирати фотоапарат, вислухавши мої побажання. 

17 грудня розпочалось моє знайомство зі світом фотографії. Це було дуже цікаво, корисно і захоплююче. З кожним уроком знання накопичувались, а домашні завдання додавали запалу. Постійний доступ до трансляцій та відео уроків дуже допомагає повторювати пройдене і завжди відкривати щось нове. 

Завдяки урокам я зрозуміла, що фотографія - це вид мистецтва, де є свої закони і правила, вивчивши які зможеш доторкнутися до світу прекрасного.

Базовий курс привідкрив шпаринку у вир фотомистецтва. Хочеться відкрити двері ширше і пройти ще інші курси школи « Vivat”. 

Особлива подяка школі за навчання українською мовою, це неабияка вдача натрапити на навчання у Києві солов‘їною.

До нових зустрічей. 

Ірина Єремко

"Перші кроки до майстерності" - чудовий базовий курс для всіх, хто, як і я, вперше взявши до рук фотокамеру, задав собі питання: "А що далі? Що робити з усіма цими кнопочками? Для чого всі ці цифри та букви?" Тепер, після закінчення курсу, розумію як налаштувати камеру під свої потреби. Величезним плюсом для мене була можливість проходити навчання онлайн, не виходячи з дому. Вся інформація подавалася доступно, зрозуміло та весело. Дякую, фотошкола Vivat!

Альона Мокрицька

Дякую фотошколі Vivat за отриманий досвід. Це дійсно потужний ривок для фотографа-початківця. Набуті знання додали не тільки впевненості в собі, а й велике бажання працювати та розвиватися далі. Окремо дякую Роману за цікаву та доступну для розуміння подачу матеріалу, багато прикладів та коментарів. Прослухати даний курс було, однозначно, правильним рішенням.

Наталія Сопрук

Дякую, Vivat за базовий курс. Все, що хотіла отримати від курсу, отримала! Роман Рвачов конструктивно і доступно подає інформацію! Я нарешті розібралася з своїм фотоапаратом і прийшло розуміння процесу!

Поліна - Емілія Гонцул

Огромное спасибо фотошколе Vivat за обучение.️

Я получила много полезной информации, которую уже применяю на практике и это очень ценно для меня.

 Хочу выразить благодарность моему преподавателю Роману за мотивацию и обратную связь. 

Дальше = больше!!!! 

Ольга Чуприна

Цікавий курс! 

Для починаючих фотографів - достатня кількість знань. Чудовий матеріал, який ще є можливість передивлятись і переслухувати.

Аліса Долгополова

Курс "Перші кроки до майстерності" дав мені розуміння того, що я дійсно хочу займатися фотографією, вдосконалюватися і розвиватися в цьому напрямку. Придбавши фотоапарат в далекому 2013 році, я уявлення не мала, що з ним робити на протязі 8-ми років. Завдяки цьому курсу та самому Роману, такі слова як витримка, діафрагма, ISO та композиція мене вже не лякають. Я розумію, що і для чого потрібно, що за що відповідає. Я знаю, що мені ще навчатися та навчатися, але я рада що завдяки онлайн курсу в мене є фундамент, основа. Цей курс повністю задовольнив мої потреби на початковому рівні, тепер потрібно рости далі.

Ігор  Новіцький

Курси сподобалися, як для новачка у фотографії відкрив для себе багато нового,  буду далі розвивати свою майстерність. Дякую за знання. 

Марія Костюк

Хочу висловити подяку Роману за навчання. Все зрозуміло навіть, якщо ви взяли фотоапарат вперше в руки! 

Якщо чесно? Переглянула багато онлайн шкіл, які пропонували просто відео уроки відзняті не цікаво. Роман, завжди з вами підтримує зв’язок, проводить вебінари та аналізує ваші домашні завдання! Веселий, емоційний, справедливий ))) Обов’язково приїду на курси до нього ! P.S приголомшив його тембр голоса, можна слухати і слухати) 

Світлана Царан

Дуже  вдячна  Вам за цікавий і пізнавальний навчальний курс. Окремо дякую

за конкретику і атмосферні навчання. Ви не тільки навчаєте, але й надихаєте і стимулюєте до розвитку)

Олександра Шевченко

Роман, мені дуже сподобався ваш курс! Він надихає на розвиток в професії.

Сергій Брус

Велика подяка за курс. До проходження курсу я просто щось клацав на фотокамері на автоматичних налаштуваннях, не розуміючи, як відбуваються процеси і чому. Основна цінність є в тому, що нам не просто показали, як правильно фотографувати, а пояснили суть процесів, і дали базу. А далі все залежить лише від фантазії. Також дуже важливим є те, що Роман доніс до нас інформацію з допомогою простої термінології, зрозумілої навіть «чайникам», яким я і є на даному етапі. Також дякую за почуття гумору і легкість подачі. Заняття в дві та більше години пролітали на одному диханні. Також дуже багато цікавого для мене у групах фото школи на Фейсбуку, бо коли бачиш, яких результатів досягають ті, хто ще недавно були такими як ти «жовторотими», то це неймовірно мотивує. Є ще дуже багато чому вчитися, хочу трохи попрактикуватись, а далі пройти інші курси школи «Віват», а головне, знайти оте щось «своє», де тобі найкомфортніше. Щиро дякую і до зустрічі.

Андрій Гаврилюк

Вдячний викладачу школи Vivat, Роману Рвачову, за змістовне наповнення курсу та високий рівень організції занять, які завжди були надзвичайно цікаві та проведені на високому професійному рівні. Отримані знання та поради допомогли мені освоїти основи фотографії та покращити мої навички. Дуже сподобалось, враження лише позитивні. Є велике бажання продовжувати.

Наталія Голубінська

Щиро дякую школі VIVAT, особливо Роману, дуже доступно та зрозуміло пояснював матеріал, надавав багато прикладів. Для себе відкрила багато нового, особливо зрозуміла що таке експозиція, композиція, як правильно підготуватись до фотозйомки, з чого почати, це дало фундамент тих знань та навичок з яких я можу починати свій шлях фотографа. З нетерпінням чекаю майстер-класів, нових курсів школи VIVAT, щоб підхоплювати нові знання та розвиватись далі!

Вероніка Кравчак

Завжди захоплювалась фотографією, але ніколи не приділяла достатньо цьому увагу! І ось записалась на онлайн-курс від фотошколи Vivat. Це було неймовірно цікаво, повчально, а також інформативно! Вдячна Роману за такий чудовий курс, за мотивацію! Ці курси надали мені натхнення!!! Хочу продовжувати розвиватись, вчитись, тому слідкую за проведенням подальших курсів. Дякую!

Вікторія Олійник

Дякую дуже фото школі Віват і чудовому викладачу Роману. Я пішла на курс щоб навчитись настроювати діафрагму, ісо, витримку і баланс білого. Але я дізналась та навчилась набагато більше. Це дійсно були перші кроки до майстерності, ви дуже круто ведете лекцій, так дійсно хочеться слухати і навчатись. Завдяки вам я зможу і надалі розвиватись в цій сфері, знаючи базові знання. Ви дійсно професіонал в свої справі. Дуже вам дякую.

Марина Бєльська

Дуже дякую фотошколі Vivat за базовий курс! Роман Рвачов, Вам особлива подяка. Подача інформації цікава і легка. НАРЕШТІ налаштування фотокамери стали зрозумілими. Є класний зворотній зв'язок по домашнім завданням і по всім незрозумілим питанням. Ви даєте гарний фундамент для розвитку! 

Світлана Деркач

Зовсім недавно я закінчила курс «Перші кроки до майстерності» у фотошколі Vivat. Для себе відкрила новий світ фотографії. Навчилася налаштовувати камеру. Дуже сподобалося, що матеріали написані зрозуміло та доступно. Роботи фотографій пояснювалися викладачем, і можна було побачити свої помилки і щось покращити. Щиро дякую за знання і за курс.

Катерина Вітвицька

Курс хороший, все доступно и понятно изложено, в подробностях рассказаны основы фотографии.
Большой плюс в записи уроков, можно посмотреть и пересмотреть их в любой момент времени.
Отлично подходит для людей, которые только начинают погружение в мир фотографии и хотят
получить базовые знания.

Алiна Прядко

Хочу подякувати за навчання та нові знання. Курс пройшов дуже швидко та майже легко. Я не втратила бажання займатися  фотографуванням, а навпаки тільки підсилила свої бажання. Дiзналась найголовнiшi аспекты та деталi, якi формують основу фотографii.

Марія Чернявська

Якщо говорити коротко - то мені сподобався курс і навчання було для мене дуже корисним!
Фотоапарат з'явився в мене трохи менше року тому, і з того часу намагалася розібратися самостійно, на курс ніякий не наважувалася піти і всі налаштування та фото робилися інтуїтивно, часто стикалася з проблемою, що не можу реалізувати свій задум, бо не до кінця розуміла як це зробити технічно.
Вже після другого заняття, де ми вчилися налаштовувати камеру - в мене відбулося прозріння і всі пазлики склалися до купи. Вчитися і розвиватися ще є багато куди, але тепер я точно знаю що, як і де підлаштувати щоб отримати задуманий знімок у результаті. 
Сподобалася програма курсу, і хоча деякі уроки чесно кажучи мені поки не пригодяться але базові уявлення теж цікаво було дізнатися.
Класно побудована схема - перед лекцією ми маємо конспект і вже на лекції більше зрозуміло про що мова.

Загалом - рекомендую даний курс для початківців і тих, хто вже знімає але невпевнено розуміється на всіх налаштуваннях камери.

Наталія Озарко

Дякую пану Роману за знання, які я отримала! Я абсолютний новачок. До курсу фотоараратом не користувалась навіть в режимі "авто". Не хотілось експериментувати, зразу обрала навчання на курсі. Для мене було пріоритетом зрозуміти, як це працює, дізнатись секрети фотографії. Як каже наш наставник Роман Рвачов, порівняйте свої знання з тими, що були місяць тому. Ви побачите, що освоїли, чогось досягли. І це лише початок. І це та база, з якою можна рухатись далі. Тепер я по-іншому дивлюсь на світ- очима фотографа, бо композиція, експозиція, творча уява- це все впорядкувалось в думках. Школа "Віват"  - чудовий старт для майбутнього фотографа чи просто любителя фото!

Ольга Федоряк

Дякую за реально крутий курс для початківців «Перші кроки для майстерності». 

Все сподобалося - підхід до викладання матеріалу, конструктивність, змістовність. Було розкрито багато питань по мистецтву фотографії. Далі Кожен вибирає сам, ким бути - чи фотографом-аматором, чи професіоналом. В обох випадках тільки практика допоможе. Щиро дякую і рекомендую, особливо молодим людям. Розвивайтеся, шукайте себе в чомусь корисному. Так просто нічого не буває.. і у фотографії також..

Юліанна Харчук

Романе, дякую вам велике за такі чудові та відкриті уроки. До цього навчання я навіть не знала, що таке  Діафрагма, Ісо, Витримка і т.д. Для мене це були нові відкриття. Після восьми заннять у мене відкрився новий погляд. Мені подобається, як ви викладали уроки: прикладами, ділилися з нами своїм життям. Я вам за все вдячна. У мене по переду багато і багато практики :)

Альона Третяк

Я - сова. І мало що в цьому житті може змусити мене прокинутися до світанку.
А цей курс зміг) Я прокидалася натхненна і бігла фотографувати досвітнє місто! Вже цього може бути достатньо, щоб висловити моє захоплення з приводу курсу "Перші кроки до майстерності"...
Але хочу додати, що тільки тут я зрозуміла, що таке "Експозиція" і як з нею працювати. Тільки тут я отримала безцінні практичні поради по тому, як домогтися саме того результату, який був задуманий.
Я часто ловила себе на тому, що під час занять інформація ніби сама собою розкладається "по поличках" і виникає відчуття, що "відкриваються очі".
Роман подає інформацію просто, самими зрозумілими словами, а після кожного заняття залишається ціла гора "инсайтiв" і море натхнення.
Дякую Роману і фотошколі Vivat за те, що "потоваришували" мене з камерою і за гаряче бажання йти "в світ" і застосовувати всі отримані знання на практиці!

Валентина Карпенко

При виборі школи для навчання фотографії всі "зорі" зійшлися саме на "Vivat". Здивувало та підкупило, що вся інформація про уроки в доступі, і можна "типу" самостійно знайти весь матеріал для ознайомлення. Рекомендую всім хто бажає "пізнати ази" - обирати навчання саме тут, бо  дуже легко, просто і в той же час професійно (з ноткою гумору) викладені всі теми. Я ні секунди не жалкую про свій вибір, адже той час для самостійного пошуку інформації краще направити на вдосконалення навичок.
Я прийшла за базовими знаннями про фотографію та про інструменти для фотографування, а отримала в рази більше!
Хочу всім порадити серйозно віднестись до виконання домашніх завдань, не боятись а пробувати робити, адже тільки коли спробуєш на власному досвіді розумієш всі нюанси!Всім Vivat!!!

Тетяна Мацьків

Напевне всі, так як і я, хто взяв до рук фотоапарат, задали собі питання: "А що далі? Для чого всі ці  букви та цифри? Що робити з усіма цими кнопочками?" Мені допомогли знайти відповіді на ці, та багато інших питань- базовий курс "Перші кроки до майстерності"  та викладач школи  Vivat - Роман Рвачов. Надзвичайно цікаві заняття з практичним домашнім завданням та детальним розбором  робіт, конструктивна  критика, об’єктивна оцінка робіт, проста термінологія, легкість в спілкуванні, дохідлива подача інформації. Постійний доступ до трансляцій та відео уроків дуже допомагає повторювати пройдений матеріал. Професіоналізм, толерантність, терпіння  до «новачків» й почуття гумору Романа - заслуговують окремої шани та похвали. Щиро дякую, фотошкола Vivat!

Надія Пилипчук

Дуже дякую Роману за цей чудовий курс!
Рішення про запис на курс прийняла дуже швидко  - і жодного разу про це не пошкодувала.

Які плюси?
- цікавий новий досвід;
- якісні та дуже інформативні заняття;
- можливість навчатися у професіонала своєї справи з багаторічним досвідом;

- зручна форма навчання (онлайн економить час і сили після робочого дня);

- безперервний доступ до конспектів та відеоматеріалів, що дає змогу повторювати та закріплювати матеріал у будь-який час;
 - відносно невисока вартість курсу.
Що ж до результатів?
Для мене це серйозний крок вперед. Я почала більше помічати помилки, яких припускалась раніше, по-іншому дивитись на фотографування в цілому. Мануальний режим камери більше не викликає таких труднощів, як раніше, та інтуїтивного налаштування параметрів (хоча над цим ще працюю). Кадри стали кращими. І найголовніше – захотілося рухатись далі, а це вже перемога.

Анастасія Бордунова

Перші кроки до майстерності"-так звучит один из лучших выборов в моей жизни. Я долго думала записываться ли мне на курс, сомневалась, как и все люди, но решила рискнуть и прислушаться к своему внутреннему голосу дать шанс себе и своим желаниями. Я записалась на курс с надеждой получить знания, практику, опыт, ошибки на которых бы училась, услышать советы и конкретные замечания. И получила гораздо больше, чем планировала. Я получила Семью.

Я очень благодарна, что смогла стать частью этой большой семьи. Получить знания, понять, чего я хочу в этой жизни, всё этого благодаря Роману. Лучшего учителя в своей жизни я ещё не встречала. Человек с большой буквы, который делится своим опытом, не льет воду, а даёт нам конкретные знания. Роман расскажет вам всё, что пригодиться для начала, научит понимать и чувствовать фотографию, видеть мир совсем под другим углом, но вы должны понимать, что большая часть успеха будет возлагаться на ваши плечи. Насколько вы сильно этого хотите, потому что без усилий и старания хорошего результата не стоит ждать. Роман учит как пользоваться инструментом, а уже вы решаете, как будете его использовать.

Благодаря курсу вы поймёте, чего вы хотите и насколько сильно это вам нужно.  Наши страхи губят наши желания. Не стоит бояться, настало время услышать себя и действовать.

Світлана Сливка

Дякую за курс. Насправді дуже сподобалося. Все конкретно, без води. Ні на хвилину не пошкодувала, що обрала саме цей курс. Зустріла нових людей, дізналася багато нового і отримала підтримку. Подобається, що є зворотній зв'язок, завжди знайдеш відповідь на свої запитання і допомогу. Буду йти далі і вчитися на своїх помилках.